Odwieczne i oryginalne nie tylko dla miłośników książki horror.

Pasja, zamiłowanie, zapał - magiczne słowa, jakie mogą przynajmniej na moment oderwać człowieka od codzienności i rutyny. Nie jest to mylne, prawdziwa pasja powoduje u nas szczęście. Jest ona antidotum na codzienne problemy- pozwala nam się zrelaksować, rozerwać, zapomnieć, a czasami nasunąć rozwiązanie. Gdy wkładamy w nią całe swoje serce, czujemy się wyjątkowi, euforia jaka nas przepełnia jest cudowna. Na chwile oddzielamy się od całego świata. Obsesja jest to nic innego jak czynność, którą kochamy robić, powiązana jest z charakterem osoby. Silna motywacja oraz ochota to silne filary pasji, a na samą myśl o niej uśmiechasz się szeroko.
czytanie książki
Autor: Susanna Arus
Źródło: http://www.flickr.com
Już małe dzieci zainteresowane otaczającym je światem, odnajdują w sobie jakąś pasję, do jakiej powracają z wielką frajdą. Choć z czasem i kształtowaniem się charakteru zmienia się, stale sprawia nam radość. Wszyscy posiadają jakieś zamiłowanie. Szerokie grono miłośników literatury, która mimo wszystko oszałamiała ludzi, pozwalała słowom stwarzać wyobrażenie, przeżywać w świecie realnym scharakteryzowane sytuacje, chwile. Książki horror potrafią wywołać strach, lęk.[
więcej na tej stronie
Autor: Πανεπιστήμιο Μακεδονίας - University of Macedonia
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo zjawisk absurdalnych, występujące potwory, brutalne portrety, mroczności, zło wzrastające podniecenie, potrafią przysporzyć wielu miłośników, jacy z wielkim zapędem biją do sklepów z książkami czy bibliotek po kolejny tom, kolejną lekturę. Nie licząc fanów książek - horrorów (ciekawie), mamy również różne gatunki, które cieszą się popularnością. W czasie PRL literatura pomimo Wielkiej Cenzury, rozwijała się dobrze. Do sukcesów w dużej mierze przyczyniły się młode pokolenia pisarzy oraz nieoficjalne działania wydawnicze. Dlatego do dziś możemy czytać książki PRL.

Mimo, iż może nam się zdawać, iż pasja i hobby oznaczają to samo, jesteśmy w błędzie. Tak jak pierwsze oraz następne działanie przynosi radość, ale różnica jest taka, że hobbistycznie możemy chodzić do kina, zobaczyć filmy dramaty. Jako pasjonaci, będziemy kolekcjonować całą kolekcję z serii filmy dramaty, a można ciekawe propozycje znaleźć na stronie http://www.pewex.pl/kategoria/324-filmy/filtr-kategoria+Dramaty.html. Znalezienie swojej miłości, sprawi nam wielką, nieskończoną radość. Nasza seria uintensywnia się o kolejne książki z serii horrory, albo książki z publikacje PRL-u. Tak jak ogromny i szeroki jest świat to wiele interesujących jest zamiłowań dla każdego, wystarczy poszukać.