Sprawdź, co umie kultowa maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Wizja sprzątania kociej toalety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu chcesz zrobić przyjemność osobie, którą darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji świetnie sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Po raz pierwszy zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i nieomal błyskawicznie przeprowadziły rewolucję na rynku branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że małe stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, tymczasem mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Niestety, mimo iż Furby potrafił porozumiewać się w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a nawet tańczymy. Furby (sprawdź ceny furby) posiada receptory na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na pieszczotliwy dotyk, łaskotanie oraz karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, gdyż umie dziękować i pozdrowić nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby stanowią dobre rozwiązanie dla osób które są wrażliwe na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie nie pozbywa się swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć niesamowicie prostą i darmową aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy malucha uczyć języka polskiego lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka możemy kupić w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze odpowiedni dla siebie model – zobacz szczegóły na