Dlaczego warto kupować albumy z muzyką?

Chociaż zapewne większość osób uwielbia muzykę, to jednak coraz mniej osób kupuje płyty muzyczne. Powodów jest dużo, lecz pewnie najważniejsze są dwie – kasa i to, że po prostu nie zawsze słuchanie muzyki z płyt jest fajne. Co kiedy chcielibyśmy wysłuchać piosenki, które przynajmniej według nas są najlepsze? To mocno subiektywne, więc nie znajdziemy takiej płyty muzycznej, która sprawiłaby, iż będziemy całymi dniami zasłuchiwali się w niej. Bardzo dobrze, że jednak są ci wykonawcy, którzy bez wątpienia są warci naszego cennego czasu i pieniędzy!

złote przeboje na Właśnie, należy jeszcze wspomnieć, iż nierzadko jest tak, że niejako albumy [TAG=muzyczne

, choć zapowiadały się nieźle, są bardzo przeciętne. Czyli znany oraz nawet lubiany piosenkarz nagrał dwie fajne piosenki, które lecą praktycznie ciągle, ale cała reszta utworów to kicha. Cóż, może jednak skupmy się na tych twórcach, przykładowo Leonard Cohen, którzy naprawdę są geniuszami, ludźmi, którzy we wszystkich przypadkach potrafią uszanować swoich fanów. Weźmy chociażby pod uwagę Leonard Cohen Old Ideas – kapitalny krążek, który pokazuje, iż kanadyjski bard w dalszym ciągu ma niezwykłą formę. A pokazał ją kilka miesięcy w Polsce, konkretniej w łódzkiej Atlas Arenie.

Warto zatem wspierać takich artystów, kupując ich albumy i chadzać na ich koncerty. Należy jednak zwrócić uwagę, że generalnie nawet jeśli uwielbiamy jakiegoś wokalistę, zespół, to tak czy siak piracimy.

No cóż, być może w takim przypadku czymś sensownym jest porozglądanie się za tańszym sklepem muzycznym? Można w sumie powiedzieć, iż albumy Leonarda Cohena, Toma Waitsa albo znane przeboje radia złote przeboje nareszcie zdołamy zakupić za mniejszą kasę. Naturalnie w dalszym ciągu są ludzie, którzy będą poszukiwali wymówek, ale prawda jest taka, że mimo wszystko wypadałoby posiadać kolekcję albumów własnych ulubionych artystów. W Sieci działa wiele takich sklepów, które pozwalają na to by za mniejsze pieniądze (zobacz pożyczka pod zastaw nieruchomości) zakupić fantastyczne płyty. W takim razie w każdym przypadku należy starać się uzupełnić kolekcję swoich płyt, bo to naprawdę niezmiernie istotne.